Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Poznań

Praca w Poznaniu, Mieszkania

Poznaniak.com.pl - witamy

Przedłuzanie włosów Poznań.Profesjonalnie.
Medycyna i Uroda - Poznań i okolice

 • Dodano:
  2010-03-01
  Cena:
  500 zł
  Miejsce:
  Poznań i okolice

  Przy kontakcie powołaj się na serwis poznaniak.com.pl

  Telefon:
  504-215-124

  Przedłużanie i zagęszczanie włosów w Poznaniu.Najniższe ceny !
  PROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW

  LATA DOŚWIADCZENIA!

  MYŚLISZ O PRZEDŁUŻENIU LUB ZAGĘSZCZENIU WŁOSÓW ????

  -dobrze trafiłaś !!!;-)

  Zapraszam na bezpłatne konsultacje .


  Wiem, jak ważny dla każdej kobiety jest wygląd a co za nim idzie -piękne i długie włosy.Wśród moich klientek jest wiele kobiet z showbiznesu-modelek,topmodelek ,tancerek itp.Uśmiech i zadowolenie moich klientek uświadamia mnie w przekonaniu ,że jestem dobra w tym co robię . . . ; p


  Przedłużanie włosów to zabieg, który zapewnia olśniewający efekt i kreuje nowy wizerunek! Zapewniam profesjonalną pomoc w dokonywaniu przemian zarówno tych maleńkich jak i tych szokujących. Lata doświadczenia w kreacji wizerunku pozwoliły mi stworzyć ofertę skupiającą się na potrzebach indywidualnego klienta.

  ...Do wykonywanych przeze mnie zabiegów wykorzystuję tylko i wyłącznie włosy naturalne (ewentualnie na życzenie klientki syntetyczne) najwyższej jakości zawierające formułę TINGLE FREE o długości do 60 cm. Bogata gama kolorystyczna daje pełną możliwość doboru idealnego koloru!


  Nie używam włosów z taśm !!! Może to oczywiście obniżyć cenę, ale co za tym idzie znacząco także i jakość usługi!!!

  Na każdy zabieg daję gwarancję tzw. BEZPIECZNEGO PRZEDŁUŻANIA co znaczy, że po ściągnięciu włosów doczepionych nasze włosy są nie zniszczone! Prezentuje tylko takie metody, które to zapewniają!  PRZEZ CAŁY OKRES NOSZENIA PRZEDŁUŻONYCH PRZEZE MNIE WŁOSÓW
  ZAPEWNIAM STAŁY KONTAKT I DARMOWE KONSULTACJE.

  METODY PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW:

  Sleeves Hair Extension'
  Metoda zapewniająca olśniewający efekt przedłużenia i całkowite bezpieczeństwo dla naszych włosów. Łączenia tworzone za pomocą maleńkich tulejek wykonanych z brązu są niewidoczne, niewyczuwalne co zapewnia ogromny komfort noszenia. Zabieg ten wykonywany bez użycia jakiejkolwiek chemii i temperatury jest zabiegiem nieinwazyjnym. Charakteryzuje się trwałością i możliwością noszenia włosów przez długi okres. Metoda doskonałą dla każdego rodzaju włosów w tym cienkich zniszczonych i wielokrotnie już przedłużanych.

  Latex Hair Extension'
  W tej metodzie włosy łączone są przy pomocy zgrzewarki ciepłym latexem, którego ogromną zaletą jest elastyczność i giętkość. Jest to produkt ekskluzywny, bezbarwny dający łączenia estetyczne, trwałe i niewidoczne. Zabieg całkowicie bezpieczny dla włosów stosowany zarówno do przedłużania włosami naturalnymi jaki i syntetyczn

  Shrinkies Hair Extension'
  Metoda polegająca na łączeniu włosów za pomocą termokurczliwych tulejek przy użyciu zgrzewarki. Powstałe zgrzewy wyglądają bardzo naturalnie i nie odróżniają się. Metoda skuteczna i bezpieczna. Doczepione włosy ściągamy po ok. 4 miesiącach za pomocą specjalnego płynu neutralizującego, który jest obojętny dla struktury naszych włosów.

  Keratin Hair Extension'
  Metoda keratynowa jest bezpieczna i przeznaczona dla każdego rodzaju włosa.
  Włosy łączone są za pomocą zgrzewarki o niskiej temperaturze przy użyciu łuski keratynową. Powstałe zgrzewy są bardzo wytrzymałe i niewielkie. Po 3 - 4 miesiącach zdejmuje się pasemka specjalnym płynem, który nie wpływa na stan naszych włosów.

  Micro Rings Hair Extension'
  Zabieg zapewniający oczekiwany efekt przedłużenia i całkowite bezpieczeństwo dla naszych włosów. Łączenia tworzone za pomocą maleńkich obrączek z silikonem wewnątrz są niewidoczne, niewyczuwalne co zapewnia ogromny komfort noszenia. Zabieg ten wykonywany jest bez użycia jakiejkolwiek chemii i temperatury. Metoda odpowiednia dla każdego rodzaju włosów w tym cienkich zniszczonych i wielokrotnie już przedłużanych.

  Ultradzwięki'
  Łączenie na zimno za pomocą ultradzwięków.

  *PROMOCJA*
  !!!REWELACYJNE CENY!!!WŁOSY SŁOWIAŃSKIE od 120 do 150 pasem w cenie !(NOSIMY DO ROKU CZASU)

  CENNIK :


  Przedłużanie włosami naturalnymi SŁOWIAŃSKIMI(NOSIMY DO ROKU CZASU)- koszt całego zabiegu:

  40 cm - 499 zł
  50 cm - 599zł
  55 cm - 699 zł
  60 cm - 799 zł
  Do każdego zabiegu specjalna szczotka do włosów przedłużonych gratis!

  Jeżeli jesteś zainteresowana przedłużaniem włosów określoną ilością pasemek:

  1 pasemko 40 cm - 5 zł
  1 pasemko 55 cm - 6 zł
  1 pasemko 60 cm - 8 zł

  Włosy naturalne(indyjskie)120 pasem w cenie !(NOSIMY DO 4-5 MIESIECY)

  40cm-350zł
  50cm-450zł
  60cm-550zł

  Włosy europejskie:

  40cm-400zł
  50cm-450zł
  55cm-550zł


  CENY NAJNIŻSZE W POLSCE !!!

  NOWOŚĆ-------WLOSY DZIEWICZE ! ! !POLSKIE (włosy zcietę z głów młodych dziewcząt)------OKRES NOSZENIA DO 1,5 ROKU !!!

  40CM-700Zł
  50CM-800Zł
  60cm-900zł

  Przedłużaniem włosów zajmuje sie juz lat.Posiadam wszystkie niezbędne do wykonywania tej pracy dokumenty oraz certyfikaty.Jestem takze dyplomowaną stylistką fryzur oraz wizażu.Pracuję z powodzeniem na polskim rynku od 2005 roku.


  ...Wiele już w zyciu widziałam i proszę moje drogie nie wierzcie w usługi typu"przedłużanie włosów-włosy naturalne-promocja-200zł!".
  Za takie pieniądze nie można nawet włosów w 100% naturalnych zakupić!Wielokrotnie trafiały do mnie kobiety oszpecone przez "profesjonalistki"z allegro.Niejednokrotnie groziło to utratą włosów a i drogimi wydatkami na regeneracje włosów w salonach fryzjerskich...  Zapraszam Wszystkie Panie serdecznie-tel.504-215-124 lub mail: longhair@gazeta.pl


  Uwaga!!!
  Wszystkie zdjęcia które są zamieszczone są MOJEGO autorstwa i należą do MNIE.
  Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez MOJEJ zgody jest karalne zgodnie z ustawą o prywatności.


Zdjęcia - kliknij by powiększyć

Reklama na Poznaniak.com.pl

Serwisy Partnerskie

Poznański Informator Kulturalno-Rozrywkowy BIZPOZ - Firmy w Poznaniu
 

Ogłoszenia Poznań

 
CaloscDol