Dives med. Acneout – skuteczny sposób na walę z trądzkiem!

Jeżeli jesteś osobą dorosłą, a na Twojej skórze nadal pojawiają się nieestetyczne wypryski, wyglądające na młodzieńczy trądzik, to prawdopodobnie ucieszy cię fakt, że medycyna estetyczna może Ci pomóc zażegnać problem bez konieczności stosowania ogromnej ilości dostępnych na rynku preparatów. Jak to osiągnąć?

Skąd ten trądzik?

Typową przyczyną powstawania krost jest nadmierne wydzielanie sebum przez komórki skóry, zjawisko to nazywane inaczej łojotokiem. Nie dzieje się tak jednak bez powodu. W wielu przypadkach winny jest przede wszystkim stres. Szybki tryb życia odbija się na naszym ciele i prowadzi do wydzielania zwiększonej ilości kortyzolu przez komórki nadnerczy. Jednym ze skutków wydzielania kortyzolu jest pobudzenie skóry do produkcji łoju. Produkowane sebum często zatyka pory i jest pożywką dla bakterii, co prowadzi do powstania miejscowego stanu zapalnego i pojawia się w postaci krostki.

Jak poradzić sobie z trądzikiem u dorosłych?

Medycyna estetyczna dysponuje arsenałem różnych możliwości, z czego jednym z najbardziej polecanych jest mezoterapia. Mezoterapię wykonuje przeszkolony kosmetolog bądź lekarz i polega ona na podaniu substancji aktywnych bezpośrednio w skórę przy pomocy igły lub też bez (mezoterapia bezigłowa). Jednym z preparatów, które można podać przy użyciu mezoterapii jest Dives med. Acneout. Pomaga on zwalczyć łojotok oraz zmiany trądzikowe, regulując aktywność gruczołów łojowych. Koncentrat działa również na florę bakteryjną, hamując jej nadmierny rozwój.

Jakie substancje czynne posiada Dives med. Acneout?

Dives med. jest marką stosującą innowacyjne formuły w składzie swoich kosmetyków. Jak deklaruje producent na stronie internetowej, ich celem jest tworzenie kosmetyków o maksymalnie skoncentrowanym i synergistycznym działaniu. Tak jest w przypadku wyjątkowego preparatu Dives med. Acneout. Zawiera on liczne ważne dla skóry witaminy takie jak:

  • Tokoferol (witamina E)
  • Pirydoksyna (witamina B6)
  • Palmitynian Retinylu (witamina A)
  • Pantenol (prowitamina B5)
  • Cyjanokobalamina (witamina B12).

Istotną częścią koncentratu jest również mieszanka peptydów mimikujących. Zgodnie z informacjami z bazy chemicznej ExperChem preparat ma udowodnione działanie przeciwtrądzikowe. Dives med. Acneout zawiera również nadający komórkom turgor i odmładzający kwas hialuronowy. Wykorzystano tu również substancje kojące skórę i działające przeciwzapalnie (alantoina), przeciwbakteryjne (siarczan cynku), przeciwtrądzikowo i wspomagająco przy regeneracji (pirolidynokarboksylan miedzi).

Jakie są efekty stosowania Dives med. Acneout?

Preparat Dives med. Acneout przyczynia się do uregulowania pracy gruczołów łojowych, przez co zmniejsza ilość sebum. To prowadzi do zmniejszonej produkcji zaskórników, a także ograniczenia stanu zapalnego skóry. Dodatkowo, substancje zawarte w preparacie ułatwiają gojenie się ran i zapobiegają tworzeniu się blizn potrądzikowych.

Podsumowując, przyczyną trądziku u dorosłych jest często nadmierne wydzielanie sebum oraz rozwijająca się w związku z tym reakcja zapalna. Medycyna estetyczna może wspomóc walkę ze zmianami skórnymi przy użyciu mezoterapii, która dostarcza substancje czynne bezpośrednio do miejsca zapotrzebowania. Polecanym preparatem jest preparat Dives med. Acneout, który posiada liczne składniki o udowodnionym działaniu przeciwtrądzikowym i antymikrobiowym, a także bogaty wachlarz witamin i substancji pielęgnujących cerę trądzikową.

Produkt Dives med. Acneout służy do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów, to jest przeszkolonych kosmetologów bądź lekarzy.

Related posts

Zastosowanie naturalnych olejków cytrusowych w celach zdrowotnych i w aromamarketingu

Jak przejąć kontrolę nad swoimi finansami?

Legalna praca za granicą z polskim biurem pośrednictwa