Jak zdobyć implantologiczny Certyfikat DGOI?

Być może planujesz rozwinąć swoje umiejętności implantologiczne, ale nie wiesz z jakiego szkolenia skorzystać? Oczekujesz rzetelnego podejścia, praktyki z pacjentem oraz wiedzy płynącej prosto od ekspertów? Zapewne tak jest. Dlatego też, powinieneś zapisać się na specjalistyczne szkolenie przygotowujące do zawodu implantologa. Pod auspicjami ekspertów, bez problemu nauczysz się wszczepiać swój pierwszy implant.

W jaki sposób otrzymać certyfikat DGOI?

Curriculum to cykl dziewięciu jedno- i dwudniowych intensywnych, profesjonalnych szkoleń – po ich przebyciu i pozytywnym zaliczeniu 4-etapowej sesji egzaminacyjnej każdy uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat DGOI. Kształcenie składa się z kilku etapów, w ramach których słuchacze nabywają wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności, pozwalające dokładnie poznać zagadnienia implantologii i wykorzystać nabyte kompetencje w praktyce lekarskiej. Pełny cykl Curriculum obejmuje aż 112 godzin nauki. W harmonogramie cyklu są 3 pełne dni zabiegowe. Rekomendowany jest udział w szkoleniach zabiegowych z własnym pacjentem. Program kończy się testem oraz egzaminem przed komisją. Dokładnie sprawdzana jest wiedza i umiejętności uczestników nabyte podczas cyklu szkoleniowego. Dodatkowym elementem sprawdzającym są zadania praktyczne.

Szkolenie implantologiczne to szansa na rozwój, ale to nie tylko intensywna nauka – stanowi również możliwość poznania ciekawych, niosących za sobą pewne doświadczenia ludzi. W ciągu kilku dni, bezwzględnie nie zabraknie uśmiechu, interesujących wykładów, praktycznej wiedzy oraz wspaniałych osobowości.

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia? 

Nabywanie nowych umiejętności pozwala na rozszerzenie swojej działalności. Implantologia to najbardziej pożądana dziedzina stomatologii. Ukończenie cyklu szkoleniowego umożliwia przełożenie nabytych umiejętności na rzeczywistą praktykę implantologiczną. Każdy, kto pozytywnie ukończy szkolenie Curriculum Implantologiczne, nie tylko otrzyma międzynarodowy Certyfikat DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie), ale także nabędzie Certyfikat DSI potwierdzający ukończenie cyklu szkoleniowego przygotowującego do zawodu implantologa. Ponadto, każdemu absolwentowi zostaną wręczone zaświadczenia o odbyciu szkoleń, uprawniające do uzyskania punktów edukacyjnych, do przedłożenia w Izbie Lekarskiej.

Inspirowane: Dsi-edu.com – szkolenia stomatologiczne Warszawa

Related posts

Czy e-papierosy są bezpieczne dla naszego uzębienia?

Profilaktyczne zabiegi stomatologiczne dla dzieci – przegląd dostępnych rozwiązań

Jak wybrać dobry sklep z aparatami słuchowymi?