Modelowanie sylwetki przy pomocy technologii Accent Prime

Accent Prime jest wielofukcyjnym urządzeniem służącym do poprawy wyglądu. To złożone urządzenie wyszczupla twarz i ciało, leczy nadpotliwość i przede wszystkim odmładza sylwetkę. Dzięki swojej wszechstronności maszyna Accent Prime może być stosowana na dowolnym obszarze ciała, stanowi więc idealną alternatywę dla jakże inwazyjnych metod chirurgicznych. Lifting, wymodelowanie twarzy, szczupła sylwetka i jędrna skóra – takie efekty można uzyskać dzięki stosowaniu Accent Prime. A to wszystko bez użycia skalpela.

Działanie lasera Accent Prime i jego innowacyjność

Accent Prime to opatentowana technologia, która wykorzystuje zarówno zimne, jak i ciepłe ultradźwięki. Zimne ultradźwięki działają selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających ich tkanek. Komórki tłuszczowe uwalniają zalegający w nich tłuszcz podczas stopniowego rozpadu. Uwalniany jest on przez system limfatyczny. Ciepłe ultradźwięki generują skompresowaną falę, która powoduje wysoki poziom kawitacji, czyli niszczenia lokalnych składów tłuszczu pod wypływem temperatury. Obie te technologie można łączyć dla uzyskania lepszego efektu. Urządzenie Accent Prime charakteryzują dokładnie dopasowane techniki zabiegowe dla każdej powierzchni ciała i twarzy oraz dla każdego zabiegu, m.in.:

  • lifting skóry,
  • zwalczanie cellulitu,
  • redukcja rozstępów i blizn,
  • redukcja tłuszczu,
  • leczenie uciążliwej nadpotliwości.

W przypadku lasera Accent Prime wszystkie technologie stosowane dotychczas oddzielnie w medycynie estetycznej (takie jak drenaż limfatyczny, fala radiowa unipolarna, laser diodowy, czy ultradźwięki) połączone są w jednym zabiegu. To właśnie ta funkcja stanowi o innowacyjności urządzenia Accent Prime, albowiem każda z tych technologi odpowiada za inny proces – fala radiowa zwiększa metabolizm, fale ultradźwiękowe wyniszczają komórki tłuszczowe, drenaż limfatyczny usprawnia proces pozbywania się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej z organizmu, a laser diodowy pielęgnuje i poprawia wygląd skóry.

Zabieg z wykorzystaniem tego typu lasera jest bezbolesny, a znieczulenie nie jest wymagane. Uzyskuje się to dzięki stałemu monitoringu temperatury. Urządzenie posiada także system chłodzący, który chroni włókna, nerwy, naskórek, skórę i naczynia krwionośne. W takiej sytuacji zniszczeniu ulegają zaledwie komórki tłuszczowe. Sam zabieg trwa do kilkudziesięciu minut i może być wykonany o każdej porze roku. Pacjent nie musi rezygnować z żadnych aktywności, nie występują także skutki uboczne. Długość i intensywność zabiegu uzależniona jest od obszaru ciała poddanego zabiegowi.

Przeznaczenie zabiegu Accent Prime i pierwsze widoczne efekty

Zabieg z użyciem laseru Accent Prime jest odpowiedni dla osób szukających rozwiązania problemów z miejscowym cellulitem, nadmiarem tłuszczowym i brakiem jędrności skóry, którym zależy, aby zabieg przeszedł w sposób możliwie bezinwazyjny i skuteczny. Urządzenie Accent Prime może być stosowane do usuwania rozstępów, redukowania blizn, ujędrniania skóry oraz likwidacji tzw. chomików, czy drugiego podbródka. Pierwsze efekty są zauważalne niemalże natychmiastowo. Już po pierwszym zabiegu skóra odzyskuje jędrność. Najlepsze efekty uzyskuje się po przejściu około 8 zabiegów, wykonywanych w odstępach 10-dniowych. Efekty są długotrwałe, jednak nasza skóra ciągle ulega nieuchronnym procesom starzenia się, dlatego warto powtarzać zabiegi regularnie.

Innowacyjność technologii zastosowanych w urządzeniu Accent Prime sprawia, że urządzenie może służyć do skutecznego modelowania całej sylwetki i walki z takimi dolegliwościami jak cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy czy blizny. Zabiegi są bezbolesne, a wykorzystanie ciepłych i zimnych ultradźwięków daje nadzwyczaj szybkie i widoczne efekty.

Related posts

Zmiany hormonalne po porodzie – jak o siebie zadbać?

Czym jest clear aligner?

Dlaczego warto zainwestować w skuter inwalidzki?