Oryginalny prezent świąteczny, czyli wizyta na strzelnicy

Oryginalny pomysł na prezent świąteczny to voucher na strzelnicę umożliwiający przetestowanie różnych rodzajów broni w bezpiecznym otoczeniu z doświadczonym instruktorem. Czy warto rozpatrzyć wizytę na strzelnicy w okresie świątecznym i dlaczego to świetna zabawa dla całej rodziny?

Nowe hobby dla dorosłych, najmłodszych, pracowników

Nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji do wyjścia na tor, ponieważ każdy klient otrzymuje podstawowe szkolenie dotyczące postawy strzeleckiej oraz zasad bezpieczeństwa. Instruktor pomaga też w dopasowaniu broni do predyspozycji fizycznych i wieku. Najczęściej nie ma ograniczeń w dostępnie do arsenału, więc już na pierwszej wizycie na strzelnicy w mazowieckim można przetestować karabiny maszynowe, pistolety, strzelby gładkolufowe, albo rewolwery przesycone klimatem starych westernów. Bardzo oryginalny prezent to nie tylko voucher na strzelnicę, ale wręcz wynajęcie całego toru, czy to dla rodziny, czy współpracowników i całej firmy.  Strzelanie to dyscyplina coraz częściej wykorzystywana w integracji pracowników oraz do budowania zgranych zespołów.

Dlaczego wizyta na strzelnicy to oryginalny prezent?

  • szansa na uwolnienie nagromadzonego stresu i na duży relaks,
  • poznanie nowej umiejętności w stosunkowo krótkim czasie,
  • zróżnicowany arsenał do wyboru i szansa porównania strzelania na żywo ze strzelaniem w ulubionych filmach,
  • brak presji czasowej, tor można wynająć na cały dzień,
  • szkolenie w cenie i aktywność pod okiem doświadczonego specjalisty,
  • rozwój nowego hobby, a z czasem nawet uzyskanie pozwolenia na broń.

Gdzie warto się zapisać i dlaczego warto pomyśleć o wyrobieniu patentu i zdaniu egzaminu?

Najwięcej dobrych strzelnic funkcjonuje w województwie mazowieckim. Niektóre obiekty dysponują wyłącznie torami do strzelania statycznego, a inne proponują aktywności w terenie połączone z survivalem, albo nauką prawdziwych technik bojowych. Do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem nie potrzeba nawet mocnej formy fizycznej. Wystarczy tylko podstawowa sprawność, koncentracja i słuchanie poleceń instruktora. Oczywiście strzelnica zakazuje spożywania alkoholu i nie akceptuje dziwnych zachowań, szczególnie po kontakcie z bronią. Nawet najdroższy voucher nie pomoże, kiedy klient zaczyna naruszać regulamin. W okresie przedświątecznym strzelnice uruchamiają programy rabatowe, a po zapisaniu się do klubu sportowego klienci zyskują nowe zniżki lub bezpłatne dni treningowe. Jeżeli aktywność przypadnie do gustu warto rozpatrzyć dalszy rozwój i wyrobienie patentu oraz pozwolenia na broń.

Na zakończenie

Najlepsze prezenty świąteczne uczą czegoś nowego i umożliwiają integrację całej rodziny. Voucher na strzelnicę w województwie mazowieckim daje właśnie takie możliwości i to dla całkowicie początkujących w dyscyplinie. Voucher posiada z reguły długi termin realizacji, więc na pewno nie dojdzie do przepełnienia obiektu i ograniczenia wygody. Poza tym wyjście na strzelnicę nie wymaga dodatkowych przygotowań i wystarczy zagospodarowanie wolnego dnia na nowe, intensywne przeżycie.

Related posts

3 sprawdzone przepisy na czekoladowe ciasteczka bezglutenowe

Jak działa żel przedłużający stosunek?

Żele intymne – dlaczego warto mieć je w sypialni?